Odborná porota

více

Kristýna Stoklásková

Proč Asistent/ka roku? Protože soutěž dokonale uzavřela to, čím se živím – soutěž zvýší nejen prestiž této pozici, ale celé povědomí o myšlence, že asistent/ka je klenot svého šéfa a že se asistentky a asistenti mají osobně rozvíjet.

 • Odbornice na oblast asistentek a asistentů, zakladatelka HR agentury specializované na asistent(k)y a soutěže Asistent/ka roku
 • Headhunterka, koučka a mentorka
 • Cílem jejího snažení je, aby se zvýšila prestiž pozici asistentka.
  Pomáhá šéfům a šéfkám otevírat oči a nastavovat lépe systém se svou pravou rukou a vzdělává asistent(k)y, aby byli nejlepší na trhu
 • Od roku 2014 certifikovaná koučka, asistentkou 7 let, 2 roky Operations manažerkou, kde jsem svou asistentku měla, od roku 2016 certifikovaná lektorka, od roku 2016 podniká
 • Vzdělání: absolventka ČZU v Praze
1. Co je pro Vás nejdůležitější ve vztahu k Vaší/Vašemu asistentce/asistentovi?

Ve vztahu k mé asistentce je pro mě nejdůležitější důvěra. A pak miluji to, když mi asistentka umí „číst myšlenky“, je proaktivní sama od sebe a já nemusím nic moc říkat.

2. Čím Vás obohatil/a?

Moje první asistentka Lucka mě obohatila tím, jak se chtěla sama učit, byla jako houba a mě to moc posouvalo, posouvat jí. Obohatil mě každý den s ní, do teď na kurzech uvádím příklady, co jsem jí říkávala nebo jak byla pečlivá a vedla si sama svou originální tabulku s prioritami a estimací.

Současná asistentka Marťa mě obohacuje svým zápalem pro oba projekty a svou proaktivitou, je neuvěřitelné, kolik toho zvládne. Jsem ráda, že je se mnou v projektech.

A obě jsou si podobné v takové té čistotě a upřímnosti a důvěryhodnosti.

3. Upřednostňujete zachovat vykání nebo naopak si tykáte?

S Luckou jsme si tykaly, ani nevím už, po jak dlouhé době. S Marťou jsme spolu externě od května 2017 a zatím si vykáme. Já mám vykání ráda, ale nevyžaduji ho striktně.

4. Jaký nejdelší čas u Vás pracoval/a?

S Luckou jsme spolupracovali 22 měsíců, já jsem pak odešla a Lucka převzala skoro celou mou agendu a s Marťou jsme od května a věřím, že nějaký čas budeme, jsem z ní nadšená.

5. Kdybyste si měli vyměnit roli – co by pro Vás bylo nejtěžší?

Nejtěžší by pro mě bylo zvládat Kristýny špatnou náladu, nemá ji často, ale umí být někdy kousavá a netrpělivá a chce všechno hned.

více

Ing. Hana Čipera

 • Lektor, kouč, mentor, konzultant … v oblasti HR/ osobního rozvoje
 • Cílem jejího snažení je, aby klient převzal zodpovědnost za svůj spokojený život
 • Přes 12 let praxe v oboru rozvoje a vedení lidí
 • Vzdělání: absolventka VŠE v Praze, studentka MBA programu VŠEM Praha,
  studentka celoživotního vzdělávání PVŠPSS v Praze obor Psychoterapie
 • Dobrovolnická činnost: sdružení Celiac
 • Externí lektor na VŠE, VOŠ
 • Designuje vlastní workshopy v oblasti osobního rozvoje

Proč Kristy a AR? Když se spojí elán, super nápad, správná ženská
a věc, která má smysl, v jeden projekt… kdo by odolal? Já nikdy ;-)

1. Co je pro Vás nejdůležitější ve vztahu k Vaší/Vašemu asistentce/asistentovi?

Jednoznačně důvěra. Beru náš vztah jako pracovní manželství :-)

2. Čím Vás obohatil/a?

Díky ní se mohu věnovat pro mě a můj business důležitým a strategickým věcem. Jsem více v klidu, že firma funguje. Našla jsem správného parťáka, abychom mohla (když potřebuji) věci s kým diskutovat. Obohacujeme se i po osobní stránce, motivujeme se k novým věcem. Snažíme se různá klišé žít v praxi.

3. Upřednostňujete zachovat vykání nebo naopak si tykáte?

Tykáme si. Hledám jednoduchá řešení a jednodušší říct Ty vole, to mohl být průšvih.

4. Jaký nejdelší čas u Vás pracoval/a?

Jsme “spolu” chvíli, ale za to ten čas je velmi intenzivní. Věřím, že to nebude jen “letní románek”, ale láska na celý život. Nebo aspoň dost dlouho na to, abychom vychovaly společně zajímavé projekty.

5. Kdybyste si měli vyměnit roli – co by pro Vás bylo nejtěžší?

Jsme parťáci. Respektujeme své silné stránky i oblasti, kde fajn, že máme jedna druhou. Takže, co neumím já, dělá ONA. Bylo by jako kdybyste chtěli po slepém, aby vám řekl, co vidí :-)

více

Vladěna Dolejší

 • 1. místo Asistentka roku 2017
 • Osobní asistentka finančního poradce Jana Škocha
 • Hlavní vedoucí 3. turnusu Dětského tábora Častoboř - 5 let organizace tábora pro 160 dětí, vedení 30-členého týmu vedoucích
 • Cílem jejího snažení je: naplno rozvinout svůj obrovský potenciál a dosáhnout perfektní kombinace úspěšnější žena - skvělá matka - skvělá partnerka.
 • Momentálně se věnuje maximálně osobnímu rozvoji - konzultacemi s mentory, lektory, účastmi na workshopech na různá témata, užívá si cen z Asistentky roku a hledá jakékoli zajímavé příležitosti.

Proč Kristy a AR? Dostala jsem šanci se účastnit soutěže z druhé strany, stala jsem se výherkyní prvního ročníku AR. Soutěž a její smysl mě nadchly, jsem nadšená z toho jaký význam a dopad pro mne ceny ze soutěže mají, a na porotcování se ohromně těším. Kristýna má obrovské množství energie a tahle její energie mě ohromně inspiruje. Skvělá událost se skvělými lidmi, to prostě chci. :-).

1. Co je nejdůležitější ve vztahu k vašemu šéfovi?

Upřímnost. A že se nemusím bát udělat chybu- tolerance, respekt.

2. Čím mě můj šéf obohatil?

Zasvětil mě do podnikání, naučil mě řešit věci více samostatně, utvrdil mě v tom, že většina problémů neexistuje, slovo problém nepoužívám-problémy jaksi vymizely.:-) (Když jsem to slovo na začátku říkala - s úsměvem čekal, až se sama opravím.)

3. Upřednostňujete zachovat vykání nebo naopak si tykáte?

S Honzou si tykáme a zdá se mi, že nám to nečiní větší obtíže. Ve vykání vidím ovšem obrovskou výhodu a velkou sílu.

4. Jak dlouho pracujete pro svého šéfa?

Pracuji pro něj od roku 2015.

5. Kdybyste si měli vyměnit roli – co by pro Vás bylo nejtěžší?

Kdybych byla šéfkou Honzy? Zvládnout své emoce ve chvílích, kdy bych si věci představovala jinak.


souhlasím

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Více informací