Mgr. Denisa Mašková

Personal Assistant Yemi A.D.
JAD Productions s.r.o.


Co díky asistentce/asistentovi funguje ve firmě lépe?
„Především díky mně funguje harmonogram Yemiho A.D., kde musím najít balanc mezi kreativní agendou, klientskými schůzkami, interními poradami a časovou dotací na nové projekty. Krom toho ve firmě zaštiťuji HR, přičemž za dobu mého působení jsme přijali 3 fantastické osoby, které skvěle doplňují náš tým. Poslední ,,zásluhou" pro tým potažmo pro firmu, byla organizace BEACH OFFICE, kde jsem měla na starosti výběr lokace, transort, budget, fakturaci, chod vily na místě a mnoho dalšího. Vložený čas se zúročil do perfektní lokace a členové týmu čerpali na slunci sílu na novou sezónu.”

Reference garanta
„Denisa je osobou mnoha tváří - dokáže se skvěle pohybovat v sektoru marketingu, tak jako dokáže být flexibilní asistentkou či strategicky postupovat při budování své vlastní značky. V rámci mých aktivit headhunter se ke mně dostala pozice ,,Personal assitant Yemi A.D.", přičemž jsem neváhala a pozici právě Denise zaslala. Kladná odpověď přišla až za 14 dní, kdy mi oznámila, že se o pozici bude ucházet. Za dobu její profesní dráhy v roli asistentky u ní nastal velký progres a profesní dozrání. Věřím, že v soutěži uspěje i díky svému širokému záběru zkušeností.”Jana Daniela Šabatková, Bobcat EMEA s.r.o.
26 letvysoká škola (Mgr./Ing.)zobrazit profil na LinkedIn

Osobní příběh

Dovolte mi krátké představení mé osoby.

Ve své profesní kariéře jsem se vždy pohybovala v sektoru marketingu. S tímto odvětvím mne pojí též studium - magisterský obor Sociální komunikace se zaměřením na komerční sektor.

Změna v mém profesním zaměření nastala během cest do Spojených států. Po zaslání nabídky práce na pozici Personal Assistant Yemi A.D. jsem nabídku zprvu odmítla. Pozice asistentky mi přišla pod mou úroveň, avšak po delším přemítání, jsem začala na dané pozici vidět pozitiva a nabídka zapadala do mých nových pracovních očekávání. Po přijetí mi pozice opravdu přinesla očekávané ovoce (různorodá agenda, zajímavé kontakty, zahraniční cesty, společenské události).

V současné době si uvědomuji, že pozice asistentky, má svou dobu expirace. Jednoduše časem pozici přerostete, ať již v rámci jiného působení ve firmě či svým vlastním vývojem a změnou úhlu pohledu.

Troufám si říct, že účastí v této prestižní soutěži mohu svou kapitolu asistentky s hrdostí uzavřít.

sdílet
souhlasím

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Více informací