Anita Šimonová

Office Assistant
MyQ, spol. s r. o.


Co díky asistentce/asistentovi funguje ve firmě lépe?
„Jednou z nejdůležitějších činností je, že zajišťuji hladký průběh relokace našich zaměstnanců, kteří pocházejí např. z Brazílie, Venezuely, Jihoafrické republiky apod.”

Reference garanta
„Anita je nejlepší Office Asistentkou, jakou jsme v MyQ kdy měli. Od našeho prvního setkání na osobním pohovoru jsem věděla, že spolupráce s Anitou bude to, co hledáme. Ihned po zapojení do pracovního procesu si převzala zodpovědnost za svěřené úkoly a brzy začala vyvíjet samostatnou iniciativu a svou práci si dále utvářet. Svou energií, milým a profesionálním přístupem si získala nejen mne, ale i celý management tým, který se na ni nebojí obrátit kdykoliv potřebují pomoci. Je to naše jednička a přejeme jí hodně štěstí v soutěži!”Petra Sluková, MyQ, spol. s r. o.
22 letstřední škola / gymnázium (maturita)zobrazit profil na LinkedIn

Osobní příběh

V roce 2015 jsem se ihned po dokončení SŠ v Chrudimi odstěhovala do Prahy, kde žiji již více než 3 roky. Nejprve jsem pracovala ve velmi pěkném prostředí wellness jako recepční, poté jsem nastoupila opět jako recepční do Erste Corporate Banking a nyní vykonávám práci Office Assistant v IT společnosti.

Díky brzkému odstěhování od rodiny do jiného města mohu říci, že jsem nabyla hodně praktických zkušeností, které nyní mohu použít i v pracovním prostředí.

Ve volnu ráda šiji (obzvláště dekorace do domova, ale už zvládnu také i nějaké kousky oblečení :D), cvičím jógu a trávím čas s přáteli.

sdílet
souhlasím

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Více informací