Tomáš Haltmar

Profi asistent
Partners Financial Services, a.s.


Co díky asistentce/asistentovi funguje ve firmě lépe?
„Nejvíc nám s mým "šéfem" (parťákem v byznyse) funguje to, že ho již dokážu v hodně věcech zastoupit a tím pádem se může věnovat jiným činnostem. Díky tomu se náš tým pořád posouvá neustále dopředu a v minulém roce jsme byli mezi nejlepšími a stále patříme. Dále mě dost baví i administrativa, takže máme v týmu pořádek ve věcech a v poslední řadě jsem hodně týmový hráč, takže přispívám i k tomu, aby celý náš tým fungoval a to hlavně u nováčků, kteří tu podporu ze začátku potřebují.”

Reference garanta
„S Tomášem spolupracuji již třetím rokem a musím říct, že na sobě udělal neskutečný kus práce. Posunul se úplně ve všech směrech. Toto je i jedna z hlavních věcí, která mě na mém byznysu baví a to vidět osobnostní růst jednotlivých lidí, Tomáš je aktuálně mou pravou rukou a vždy říkám, že je nejen asistentem, ale primárně obchodním parťákem a kamarádem. Vidí náš byznys mýma očima a naučil jsem se ho o něm i stejně přemýšlet. Neskutečně mi vyhovuje, že díky našemu kamarádskému vztahu pro Tomáše prakticky neexistuje slovo pracovní doba. Mohu se na něj kdykoliv obrátit.”Luboš Novák, Partners Financial Services, a.s.
26 letstřední škola / gymnázium (maturita)zobrazit profil na LinkedIn

Osobní příběh

Od mala jsem se věnoval basketbalu a tento sport byl pro mě všechno. Bohužel přišlo pak zranění a já už věděl, že se nikdy nedostanu na tu nejvyšší urověň. Při hledání nových příležitostí jsem se přes kamarádku dostal na pohovor k úspešnému řediteli, kde jsme si oba padli do oka a tak začala naše spolupráce. Později mě seznámil se svým dlouholetým kamarádem Lubošem Novákem a já hned věděl, že tohle je ten člověk s kterým chci dlouhodobě pracovat. Další věc, která pro mě byla hodně důležitá a stále je, tak je firma Partners. Dává nám neskutečné zázemí a hlavně možnosti, jak sám sebe posunout. Proto svojí práci nevnímám jako práci, ale jako životní styl a cestu, jak si splnit své sny.

sdílet
souhlasím

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Více informací