Helena Čeledová

Asistentka prodeje
BMW RENOCAR, a.s.


Co díky asistentce/asistentovi funguje ve firmě lépe?
„Jsem přesvědčena, že můj přístup a jednání se zákazníky přispívá k přátelské a profesionální atmosféře na showroomu.”

Reference garanta
„Helena pracuje na pozici asistentka prodeje nových vozů BMW. Její pracoviště je na hlavní recepci s přehledem o dění na showroomu nových vozů BMW. Tato práce na front-desku vyžaduje energického člověka, neboť Helena je první zaměstnanec, kterého klient, či potenciální klient vidí a potenciálně osloví. Práce asistentky prodeje je rozmanitá a vyžaduje poměrně dobrou organizaci práce, včetně nastavení priorit k vyřízení provozních situací. Jednotlivé činnosti jsou definovány pracovními standardy BMW a jsou kontrolovány mystery shoppingem. Helena vykazuje vysokou spolehlivost a ke svěřeným úkolům přistupuje zodpovědně. Je komunikativní a disponuje velkou dávkou asertivity, je příjemná na kolegyně i kolegy a vždy se snaží vyjít vstříc a pomoci. Důležité je, že svěřené úkoly plní samostatně a pokud chybuje, nebojí se aktivně sjednat nápravu. Evidence, které spadají do její kompetence, vede s důkladnou pečlivostí. Její pozice je pro hladký provoz prodeje nezastupitelná a vyžaduje člověka odolného stresu a adaptabilního vůči neustále se měnícím situacím. To vše Helena splňuje a je tak velmi platným členem týmu. Jako její nadřízený v pozici ředitele společnosti mohu konstatovat, že je kolegyní na svém místě.”Ing. Milan Pulda, BMW RENOCAR, a.s.
25 letstřední škola / gymnázium (maturita)

Osobní příběh

Ač jsem studovala obor Architektura a design interiéru, vždy jsem měla slabost pro auta. Vystudovanému oboru jsem se více nevěnovala a ihned po ukončení studia v roce 2013 jsem nastoupila do Škoda Auto v Mladé Boleslavi na pozici Kontrolorka kvality. Nebyla jsem však dostatečně spokojená a chtěla jsem se dostat k vozům blíže než jen k jejich součástkám a nechtěla nosit montérky. A to se mi splnilo v dubnu 2017, kdy jsem nastoupila do BMW Renocar v Praze na pozici Asistentka prodeje a musím říct, že jsem nadmíru spokojená, jak s náplní práce, tak i s kolektivem se kterým spolupracuji. Má práce je mým koníčkem, a proto mi nevadí, že zde trávím většinu svého času.

sdílet
souhlasím

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Více informací