Alena Ungerová

Office Manager
Loterie Korunka s.r.o.


Co díky asistentce/asistentovi funguje ve firmě lépe?
„V práci plním zadané úkoly s velkým nasazením a pečlivostí, záleží mi na tom, aby pracovní prostředí v naší firmě bylo útulné a přátelské s co nejšetrnějším dopadem na životní prostředí, abychom jako firma se silnou firemní kulturou byli vidět a podíleli se na tom jako celek, to vše dokazuji pořádáním společných workshopů, také sportovních a prospěšných aktivit.”

Reference garanta
„Alena je velice schopná a pečlivá. Velice rychle si osvojuje jak nové nástroje , tak techniky a postupy. V jejím podání je změna život a ne problém. Jako její největší přidanou hodnotu vnímám schopnost proaktivně a samostatně řešit problémy. Neustále hledá způsoby jak zefektivnit a zpříjemnit jak svou práci, tak práci kolegů. Kromě toho je i naše firemní sluníčko.”Filip Bocek, Loterie Korunka s.r.o.
25 letstřední škola / gymnázium (maturita)zobrazit profil na LinkedIn

Osobní příběh

Jmenuji se Alena Ungerová, je mi 25 let a bydlím v Praze.

Moje kariéra začala po střední škole v mých 19 letech, nyní pracuji jako Office manažerka v Korunce.

Mojí velkou předností je, že se nebojím výzev, jsem kreativní a přátelská.

Nejšťastnější jsem, když jsou moje pracovní výsledky vidět a lidi kolem mne je oceňují.

V současném zaměstnání mám prostor se vyjádřit a dělat věci po svém, jsem proto ráda, že mě v tom můj nadřízený podporuje.

Mimo práci mám také pár zájmů za kterými utíkám, je to hudba a příroda, kde jsem ve svém živlu.

Soutěž Asistentka roku je pro mne zajímavou výzvou a věřím, že účast v ní bude nezapomenutelná zkušenost.

sdílet
souhlasím

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Více informací