Markéta Řídká

Asistentka, sekretářka
Hrčávka, z.s.


Co díky asistentce/asistentovi funguje ve firmě lépe?
„Můj osobní podíl na úspěšnosti našeho úřadu by měli posuzovat jiní. Má práce by měla být důležitá nejen pro starostu, místostarostu a zastupitele obce, ale především pro všechny občany obce.”

Reference garanta
„Markéta k nám do firmy nastoupila jako administrativní výpomoc a svým přístupem k práci se stala součástí našeho týmu. Během naší spolupráce se musela naučit spoustu nových věcí a nikdy před tím neutíkala. Umí improvizovat i ve stresových situacích. Protože jsme vzdělávací organizace, rostla i jako lektor a rozšiřovala si dále okruh svých vědomostí a svou působnost v tomto oboru.”Bc. Radek Sikora, Aktivní život od A do Z, z.s.
41 letstřední škola / gymnázium (maturita)zobrazit profil na LinkedIn

Osobní příběh

Člověk musí využít každé příležitosti. Já jsem ji využila, když kamarád začal podnikat ve stavebnictví a má zvědavost byla silnější než mé vzdělání. Začala jsem zkoumat stavební projekty, stavební postupy a ze zkušebních stavebních rozpočtů se stali firemní rozpočty. Následovala fakturace, komunikace se zákazníky, dodavateli a najednou ze mne byla regulérní asistentka majitele. Během toho přišla další příležitost - vyučovat práci na PC, pak asistent/ky, sekretář/ky, BOZP. A to mě naučilo jít dál a nestagnovat. Začala jsem se vzdělávat a to dělám dodnes. Dnes jsem nejen asistentka starosty, ale i lektor mnoha vzdělávacích programů. Jsem člověk co se nevzdává a nemám ráda slovo nejde. Člověk má překonávat vlastní limity a jít dopředu. K tomu všemu je zapotřebí mít dobrou náladu a neztrácet úsměv. S úsměvem jde přece všechno líp.

sdílet
souhlasím

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Více informací