Michaela Hurtová

Asistentka
Vaše realitka BDP s.r.o.


Co díky asistentce/asistentovi funguje ve firmě lépe?
„Myslím, že makléři ví, že se na mě mohou obrátit vždy, když potřebují s něčím pomoci a vyjdu jim vstříc, i když to potřebují třeba v deset hodin večer.”

Reference garanta
„Míša – naše asistentka, je srdcem celé naší kanceláře. Bez ní bychom byli prakticky jako bez ruky. Je velmi zodpovědná vůči svým úkolům, vždy je plní hned a málokdy udělá chybu. Je schopná si sama poradit téměř v jakékoliv situaci a vytváří přátelské zázemí v celém kolektivu makléřů. Je velkou oporou pro makléře, a i pro nás šéfy. Ochotná, učenlivá a časově velmi flexibilní (nemá problém udělat svou práci nad rámec povinností večer, o víkendech nebo o svátcích). Je na ni spolehnutí, a to se dnes velmi cení. Pro naši společnost je opravdu klíčovým člověkem.”Tomáš Bušek, Vaše realitka BDP s.r.o.
29 letstřední odborné učilištězobrazit profil na LinkedIn

Osobní příběh

Jmenuji se Míša, je mi 29 let a pracuji jako asistentka v realitní kanceláři. Tato práce mě naplňuje a zároveň je mým koníčkem. Mám na starosti chod kanceláře a 10 makléřů včetně vedení, kteří se znají několik let. Když jsem hledala po mateřské dovolené práci, narazila jsem na inzerát svého šéfa, který mě hned zaujal, a proto jsem neváhala na něj odpovědět. Věděla jsem, že tato práce nebude jen o sezení za počítačem a o to víc mě to lákalo.

Po nástupu do práce mě mile překvapilo, jak přátelská atmosféra v této firmě panuje a jak rychle mě ostatní přijali. Zkrátka jsem nesmírně vděčná za tuto pozici právě v této firmě, kde všichni táhneme za „jeden provaz“.

sdílet
souhlasím

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Více informací