Marcela Stejskalová

Asistentka
Partners Financial Services, a.s.

4.-15. místo AR 2017
Co díky asistentce/asistentovi funguje ve firmě lépe?
„Fungování naší pobočky a kanceláří, snažím se o přátelskou atmosféru. Zajišťuji školení, firemní akce, objednávání smluv a materiálů. Zaškoluji naše nové asistentky a nováčky v oblasti programů, produktů, kalkulaček. Poradenství a servisy s klienty. Energie a chuť do práce, sebevzdělávání se k certifikacím. Na dvoře KC máme krásnou pergolu, kde v letních měsících pořádáme firemní dny a podél plotu je záhon, který jsem osázela stromky, keříky a trvalkami, abychom měli nejen uvnitř, ale i venku příjemné prostředí.”

Reference garanta
„Moje asistentka Marcela je spojovacím článkem celého našeho týmu, organizuje společné firemní akce, školení, pracuje s mými klienty, stará se o celé klientské centrum, někd nechápu jak to vše zvládá a navíc s úsměvem. Náš byznys je velmi náročný, někdy stresující a vyčerpávající, přesto Marcela nám všem okolo a hlavně mě dokáže dodat pozitivní energii a věci je schopna ihned a správně řešit. Nevím co bychom si my jako tým a já jako vedoucí bez ní počali, doufám, že máme před sebou spoustu společných a úspěných let v podnikání. Marcelo, děkuji Vám za Váš přínos a Vaši práci pro mne a můj tým.”Libor Obůrka, EFA, Partners Financial Services, a.s.
52 letstřední škola / gymnázium (maturita)přehrát video (49 lajků)zobrazit profil na LinkedIn

Osobní příběh

Jmenuji se Marcela a pocházím ze Znojma.

Vždy jsem chtěla být zdravotní sestrou, ale osud rozhodl jinak. Po MD jsem se zúčastnila výběrového řízení na strážníka městské policie, kde jsem po zdolání fyzických a psychických testů byla přijata a v tomto pracovním poměru vydržela 15 let. Po změnách, které nastaly s příchodem nového vedení jsem v červnu 2008 pracovní poměr ukončila.

V srpnu téhož roku jsem s manželem absolvovala finanční analýzu u společnosti Partners a já jsem přijala nabídku k pohovoru.

V červnu 2009 jsem již byla Senior Consultant, sbírala jsem zkušenosti a práce ve financích mě moc bavila, stále a všude jsem o ní mluvila a všichni si ze mě utahovali, že to moc žeru. Klientů i práce přibývalo, ale kolotoč od rána do večera mi nevyhovoval, ani jsem si neuměla naplánovat čas. Ve společných kancelářích jsem se seznámila s manažerem Liborem Obůrkou, který byl při své činnosti vždy zavalen všemožnými papíry a když jsem procházela kolem, říkala mu “Libore, vy nutně potřebujete asistentku“. Tohle jsem opakovala často, až o tom asi začal uvažovat a v zimě 2009 jsme se domluvili na spolupráci. Začala mi tedy navíc nová funkce asistentky s ještě více povinnostmi, ale dohodnutou pracovní dobou a hlavně mě naplňovalo to, že mě někdo potřebuje a že mu mohu pomáhat, což mám určitě ve vínku, navíc jsem dle barevné typologie zelená :)

Co se týče mého osobního života, tak letos jsme s manželem oslavili 20 let výročí. Máme dvě dospělé dcery a dvě fenky krysaříky. Ráda cestuji, naší oblíbenou destinací je chorvatská Podgora, kam jezdíme již 10 let a v zimě na lyže. Pravidelně běhám a vyznávám zdravý životní styl.

sdílet
souhlasím

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Více informací