Galavečer 6. 2. 2019

Program:

  • 18:00 - 19:00 raut, networking
  • 19:00 - 21:00 rozhovory, tandemy*, předávání ocenění
  • 21:00 – 22:00 zábava, tombola

Místo konání:

Microsoft, Budova Delta, Vyskočilova 1561/4a, 140 00 Praha 4


Moderátor:


Dramaturgyně:


Porota:

  • Kristýna Stoklásková
  • Hana Čipera
  • Vladěna Dolejší
  • Aleš Eppinger

DOMINIK HEŘMAN LEV, moderátor, bavič v žánru Stand up comedy, autor námětů a příležitostný scénarista


Fotonautový koutek & Selfie contest o ceny z tomboly

Více upřesníme.

Kristy

* Postupně budeme zveřejňovat domluvené tandemy a jejich profily

Galavečer se koná 6. 2. 2019

Fakturace

Rozhovory a tandemy asistentek/asistentů a jejich šéfů/šéfek


Mgr. Denisa Dědičová

Konzultantka, lektorka a mentorka v GrowJOB Institute, kde se věnuje zejména osobnímu a firemnímu růstu.

Specializuje se na témata Osobní vize, Spokojenost nebo Inspirativní prezentování. Ve firemní sféře se zabývá hlavně tvorbou firemní vize a budování firemní kultury.

Je autorkou projektu Hodnotový učitel, kterým se snaží motivovat pedagogy k malým změnám, které mohou přinést velké výsledky.

Dále je zakladatelkou módní značky Deedivine, kde šijí pro radost pasové sukně na míru a k nim i motýlky a kapesníčky pro pány.

Téma: Laskavost

Laskavost plodí další laskavost a laskavost zase přináší spokojenost. Poslední vědecké výzkumy dokazují, že dokonce zlepšuje zdraví, a tím i prodlužuje život, a vytváří kvalitnější mezilidské vztahy. Jestli je něco ve firmách zásadní, tak jsou to právě vztahy na pracovišti a spokojenost zaměstnanců.

Každý kolektiv má ve svých řadách tzv. ostrůvek pozitivní deviace. Někoho, kdo šíří laskavost a spokojenost dál kolem sebe. Často to právě může být skvělá asistentka, nebo spokojený šéf. Jak se stát takovým ostrůvkem a co je důležité o laskavosti vědět, se dozvíte v krátké přednášce.

souhlasím

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Více informací