Bc. Iveta Marhounová

Asistentka
Partners Financial Services, a.s.

3. místo AR 2018
Co díky asistentce/asistentovi funguje ve firmě lépe?
„Přispěla jsem k celkově dobrému naladění a stmelení našeho týmu a celkovému fungování naší kanceláře. Od ranní přípravy skleniček a vody s citrónem a mátou, jak pro klienty, tak pro členy týmu, přes příjemné přivítání klientů, vytváření příjemné atmosféry a přípravu všech potřebných dokumentů, až po nakrmení naší týmové rybičky”

Reference garanta
„Za dva roky naší spolupráce Iveta na sobě udělala obrovský posun a zaslouženě se stala mou pravou i levou rukou.Mohu se na ni 100% spolehnout,zařídí vše co ji zadám, dokonce i úkoly,které zadat ještě ani nestihnu.Když neví jak,poradí si.Informace si najde, zjistí,zařídí.Naučila se přemýšlet jako já,vidět svět mýma očima.Stala se neoddělitelnou součástí našeho týmu.Pro ni práce nezačíná v 8 hod. a nekončí v 17 hod.Vytvoří si podmínky, aby mohla začít pracovat a končí až tehdy, kdy má vše důležité hotové.Nikdy dříve.Je přesně ten správný parťák, kterého máte-li vedle sebe, dokážete cokoli.”Kamil Janda, Partners Financial Services, a.s.
26 letvysoká škola (Bc.)přehrát video (46 lajků)zobrazit profil na LinkedIn

Osobní příběh

Do Partners a týmu Kamila Jandy jsem se dostala před dvěma lety na doporučení od jeho kolegyně. Kamil a celý tým si mě vybral ze sedmi dalších adeptek. Když jsem se ptala proč si vybrali právě mě, odpovědí bylo to, že jsem již na první schůzce měla otevřený počítač a na něm si pracovala, byla jsem na schůzce včas (dokonce ještě s předstihem). Zaujala je také má chuť se vzdělávat, poznávat nové věci a učit se. Přesně to v naší firmě a ve své roli dělám a jsem moc spokojená, stále se můžu dále a dále posouvat. Beru svůj tým jako rodinu, a i tak se o ně starám. Je to úžasná spolupráce. Kolik energie do naší firmy vložím, tolik je mi vráceno, a to mě moc baví.

sdílet
souhlasím

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Více informací