Kateřina Řehová

Asistentka regionálního ředitele
Kooperativa pojišťovna, a.s.

4.-8. místo AR 2018
Co díky asistentce/asistentovi funguje ve firmě lépe?
„Tuto otázku jsem si nikdy nepoložila. Dělám, co je potřeba a neřeším, jestli by to neměl dělat někdo jiný, protože kdyby to tak bylo, nebylo by třeba asistentek. Jsem prodloužená ruka ředitele organizátor jeho času a pomyslným mostem mezi ředitelem a získateli. Zajištuji chod kanceláří, které jsou v mé kompetenci, ať už jde o zpracovávání pošty, objednávek tiskopisu, zásob kávy pro klienty i mé kolegy. Vyřizují požadavky kolegů z kanceláře, ale také asistentek ředitelů. Jsem v organizačním týmu akcí pro naše kanceláře. V práci se snažím být vždy pozitivní a vytvářet kolegům klid na práci.”

Reference garanta
„Naše Katka. Před 5ti lety nastoupila na místo asistentky, vylekaná, ztrémovaná, málo komunikativní. Díky vlastnímu úsilí, své houževnatosti a vnitřní bojovnosti dokázala všem, že si svoje místo zaslouží a vzrůstající respekt k ní, jí dodával vnitřní energii a pohodu. S radostí sleduji její růst, je úžasné, jakým způsobem dokáže zorganizovat svůj čas pracovní i osobní. Za celou dobu spolupráce jsem od ní neslyšela „nevím, nejde to, nechci“…Katka, si svoji práce váží, baví ji. Lituji, že se k 1.1.19 naše cesty rozejdou – svoji energii, úsměv a vitalitu bude šířit v jiném regionu společnosti.”Jarmila Kondasová Hradilová, Kooperativa pojišťovna, a.s.
38 letstřední škola / gymnázium (maturita)přehrát video (22 lajků)zobrazit profil na LinkedIn

Osobní příběh

Mé jméno je Katka. Pocházím z Ostravy, kde jsem vystudovala SŠ s obchodním zaměřením. S blížícím se ukončením školy jsem začala hledat uplatnění na trhu práce.

Začátky práce v pozici nyní nazývané „asistentka prodeje“ – byla o poznávání, jak náročná je práce s lidmi, provázaná zodpovědnosti za prodejnu a v ne poslední řadě i za finanční obnos. V tomto období mi vstoupila do života Zuzka, která mi po mé RD nabídla pozici její asistentky. Neváhala jsem, práci přijala.

Je to skutečně zajímavá, nestereotypní práce. Neustále se učím něco nového a tato práce mě baví víc a víc. Mám chuť se rozvíjet a vzdělávat. Zkušenosti, které získávám každodenním kontaktem s kolegy i s lidmi mimo obor, mě nabíjejí energií, posilují moje sebevědomí a utvrzuji v tom, že rozhodnutí, které jsem před nějakou dobou udělala, bylo správné.

Přesto, že se naše cesty se Zuzkou rozdělily hodně pro mě znamená, že mě do této soutěže přihlásila a dala mi opět možnost posunout se dál.

sdílet
souhlasím

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Více informací