Ing. Vanda Frolík

asistentka CEO a COO
FTV Prima, spol. s r.o

4.-8. místo AR 2018
Co díky asistentce/asistentovi funguje ve firmě lépe?
„Vanda propojuje všechny naše oddělení a snaží se zajistit jejich bezproblémový chod. Všechny návštěvy se u nás díky ní cítí jako doma a ne jako na obchodních jednáních. Je milou tváří naší firmy.”

Reference garanta
„Vanda je duší naší společnosti. Bez ní by to v naší společnosti nefungovalo tak, jak to dnes funguje.”Jiří Lipár, FTV Prima, spol. s r.o
32 letvysoká škola (Mgr./Ing.)přehrát video (64 lajků)zobrazit profil na LinkedIn

Osobní příběh

Když jsem na VŠ přemýšlela, jak vlastně začít naplno „pracovní život“, napadlo mě místo asistentky generálního ředitele. Na takové pozici bych se nejvíce naučila o fungování velké společnosti v praxi. A co osud nechtěl, přání se mi splnilo.

Jak se to stalo?

Na Primu jsem se dostala náhodou přes svou kamarádku Káťu, která mě doporučila na místo asistentky obchodního ředitele. Káťa totiž dobře ví, že mám ráda kolem sebe hodně aktivních lidí a ráda organizuji vše, co jde.

Následně jsem šla na pohovor k obchodnímu řediteli a za týden jsem nastupovala. Proč si vybral zrovna mě, to se z něj od té doby snažím dostat.

Celé obchodní oddělení pracuje s generálním a provozním ředitelem na stejném patře, takže oba pánové mě znali a věděli jak pracuji.

Po odchodu jejich asistentky mi oba nabídli uvolněnou pozici. Vzala jsem si nějaký čas na rozmyšlenou. Mrzelo mě, že musím opustit náš skvělý obchodní tým. Nakonec jsem nabídku přijala a tak jsem tady, a snažím se o své šéfy starat jak nejlépe umím.

sdílet
souhlasím

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Více informací