Kateřina Hovadíková

Asistentka
Liane group s.r.o.

1. místo AR 2018
Co díky asistentce/asistentovi funguje ve firmě lépe?
„Vnesla jsem do firmy řád v administrativě a zlepšila organizaci práce. Zlepšila jsem komunikaci mezi klienty a firmou, nadřízeným a zaměstnanci. Všem stranám poskytuji včas informace, které potřebují k hladkému zpracování zakázek a chodu firmy. Nastolila jsem evidenci dokumentů, která je přehledná a zajišťuje správný tok peněz ve firmě. Převzala jsem velkou část administrativy mého nadřízeného, díky čemuž má volnější ruce na činnosti, kterým se potřebuje věnovat jako jednatel firmy. Vytvářím přátelské a pozitivní prostředí, což dobře působí na členy firmy, na naše dodavatele a zákazníky.”

Reference garanta
„Od roku 1993 jsem se potýkal s organizací práce ve firmě a předáváním informací. V roce 2016 přišla Kateřina a po jejím razantním nástupu,kdy zlikvidovala a vyřídila 90% všech nepotřebných dokumentů a pomůcek jejích předchůdkyň,nastalo období, kdy jsem nestačil sledovat, co všechno bere na svá bedra. Záležitosti, které jsem se domníval, že může dělat pouze šéf, začaly fungovat i beze mne. U pohovoru mi Kateřina sdělila, že pokud má šéf správnou asistentku, neřeší, že je potřeba měnit toner v tiskárně.Dnes už jsem si na to zvykl–tiskárny prostě nepřetržitě tisknou a já nevím, jak to zařídila.”Martin Talaváňa, Liane group s.r.o.
33 letstřední škola / gymnázium (maturita)přehrát video (18 lajků)zobrazit profil na LinkedIn

Osobní příběh

Jmenuji se Kateřina, pocházím ze Severních Čech, je mi 27 let.

Studovala jsem střední školu se zaměřením „asistentka podnikatele“. Po ukončení studia jsem se profesi asistentky začala hned věnovat.

Na pozici asistentky pracuji 8 let, z toho poslední 3 roky ve firmě Liane group s.r.o - jsme menší firma se zaměřením na přípravu a výrobu reklamy.

Baví mě různorodost činností, kterou mi tato pozice nabízí a také možnost stále se překonávat a učit nové věci.

Největší radost z práce mám ve chvíli, kdy mě můj nadřízený o něco požádá a já mu mohu s úsměvem na rtech říct, že jsem to již zařídila. V tu chvíli jsem si jistá, že svou práci dělám dobře.

Jsem společenská a zároveň občas potřebuji klidný kout, kde mohu být sama a číst si knížku. Zajímá mě psychologie a osobní rozvoj. Mám moc ráda pejsky a toho nejlepšího mám samozřejmě doma. Radost mi udělá čas strávený s mými přáteli, svítící sluníčko a dobré jídlo.

sdílet