Michaela Pokorná

office manager
Design Mode Group s.r.o.

4.-10. místo AR 2017
Co díky asistentce/asistentovi funguje ve firmě lépe?
„Nastoupila jsem do firmy jako asistentka jednatele a zanedlouho jsem povýšila na pozici office manager. Po mém nástupu fungují věci trošku jinak, zavedla jsem řád a systém. Vytvořila tabulky a vše se začalo evidovat. Jsem puntičkář a podle toho tak kolem mě vše i vypadá. Vedení firmy se na mě může ve všem spolehnout.”

Reference garanta
„Michaela nastoupila k nám do firmy, aby nastolila řád a pořádek a to se také děje. Je důsledná a poctivá. Vše co si vzala na starosti je přímočaré a přehledné. O práci má zájem a je u ní na prvním místě. Vždy mě přivítá milým a upřímným úsměvem a oplývá skvělým smyslem pro humor. Je radost s ní pracovat. Mohu ji důvěřovat a to je pro mě a mou firmu nejdůležitější. Bez ní si to u nás už nedovedu představit.”Kateřina Bodláková, Design Mode Group s.r.o.
35 letstřední škola / gymnázium (maturita)přehrát video (16 lajků)

Osobní příběh

Jsem pracovitá až workoholik, což dokazuje i to, že už rok a půl pracuji ve dvou pracích 7 dní v týdnu. Jsem náročná sama k sobě i k druhým, houževnatá, občas hlučná, někdy náladová a lehce drzá. Mám velmi výrazný smích, který rozesměje i mrtvého :-D Obětavá, se sociálním cítěním, v různých situacích velmi pohotová. Jsem upřimná, což se né vždy líbí mému okolí. Prostě holka do nepohody ;-) Mám ráda dobré jídlo, sportuji a vždy si najdu čas na dobrou knížku.

sdílet
souhlasím

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Více informací