Mgr. Iva Jiránková

Asistentka
pme Familienservice, s.r.o.


Co díky asistentce/asistentovi funguje ve firmě lépe?
„Úspěšně jsem realizovala několik velkých akcí pro naše klienty, kdy byla celá organizace plně v mé režii. Co se týče přímo chodu firmy, zde mohu zmínit například přípravu kompletně nových webových stránek.”

Reference garanta
„S Ivou máme vztah spíše kamarádský. Pracujeme v tandemu. Naše spolupráce funguje více na dálku, osobně se vidíme jen zřídka. O to důležitější je, aby naše vzájemné naladění bylo přirozené a fungovalo automaticky. Ivy práce zahrnuje tisíc maličkostí a detailů, je třeba, aby uměla číst tzv. mezi řádky a byla dostatečně samostatná a flexibilní, a to Iva splňuje na sto procent. Vyzdvihla bych její organizační nadání, schopnost rychlého rozhodování, diplomatické jednání a otevřenou komunikaci. Mezi mnou a Ivou funguje vzájemný respekt, podpora, důvěra a pochopení.”Zuzana Rambousková, pme Familienservice, s.r.o.
38 letvysoká škola (Mgr./Ing.)zobrazit profil na LinkedIn

Osobní příběh

Vystudovala jsem Zdravotně sociální fakultu na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích. Profesně jsem zakotvila v oblasti lidských zdrojů. Během rodičovské dovolené jsem se chtěla dále věnovat oboru a šťastnou náhodou jsem se "přichomýtla" do firmy pme Familienservice, kde nyní působím jako asistentka. Práce je velmi různorodá, moc mě baví a je to i skvělý relax.

sdílet
souhlasím

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Více informací