Karel Válek

servisní poradce / asistent
Partners Financial Services, a.s.

11. místo AR 2017
Co díky asistentce/asistentovi funguje ve firmě lépe?
„Když jsme se s mým kamarádským šéfem domluvili na asistentskou spolupráci, ani jeden z nás netušil, co vše nám to přinese. Šéf ve mně získal oporu, může se plně věnovat fungování a rozvoji firmy, vlastní klientele, ale také rodině a koníčkům. Já jsem se díky tomu zdokonalil v organizačních a metodických záležitostech, v zaškolování nových kolegů a v neposlední řadě mě naše spolupráce připravila na pozici odpovědného vedoucího klientského centra, kde je pod mým dohledem dodržován řád a hlavně příjemné prostředí pro klienty a kolegy, kteří mi někdy i nevědomky dokazují, že moje práce dává smysl.”

Reference garanta
„Karel je jedním z nejlepších lidí, které jsem na své pracovní cestě potkal. Je to člověk, který se dokáže nadchnout pro správnou věc a pak ho nic nezastaví, aby ji dotáhl do zdárného konce. Dnes si jen obtížně dokáži představit, že by naše kancelář fungovala bez jeho vedení a stejně tak, že bych zvládal své pracovní aktivity bez jeho pomoci. Dokáže fungovat promptně, flexibilně, samostatně a to je pro náš byznys rozhodující.”Vladimír Klement, Partners Financial Services, a.s.
39 letstřední škola / gymnázium (maturita)přehrát video (3 lajků)zobrazit profil na LinkedIn

Osobní příběh

Životem jsem se začal protloukat 6.3.1982 v malém městě na Moravě v Letovicích, kde jsem prožil pohodové dětství, plné zážitků. V patnácti letech jsem odešel na Hotelovou školu do Kroměříže a začal se připravovat na samostatný život. Ten jsem odstartoval v devatenácti letech jako barman v nejlepším koktejlovém baru v Českých Budějovicích ve Žluté Ponorce a že to byla jízda ;-) Ve třiceti letech, jsem opustil bohémský život, ale lidem jsem chtěl být užitečný i nadále :-) a proto jsem započal kariéru ve společnosti Partners Financial Services, a.s. ve které působím dodnes. Prošel jsem vzděláním a pozicemi, které mě připravili nejen na to, kvalitně se postarat o vlastní klienty, ale také zajistit bezproblémový chod klientského centra Partners Financial Services, a.s. v Českých Budějovicích a byl oporou pro kolegy, kteří si to zaslouží.

Svoji energii chodím pravidelně ráno nastartovat do fitness gymu, díky čemuž zvládám maximální pracovní nasazení vždy s úsměvem :-)

sdílet
souhlasím

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Více informací