Anna Flossová

Asistentka prodeje ojetých nákladních vozidel
Mercedes-Benz Trucks Česká republika s.r.o.

4.-6. místo AR 2019
Co díky asistentce/asistentovi funguje ve firmě lépe?
„Nad touto otázkou jsem nikdy nepřemýšlela. Zákazníkům, kolegům, vedoucímu pomohu, kdykoliv a s čímkoliv je zrovna potřeba. Plním svědomitě veškeré své povinnosti, ať už se jedná o vyřizování faktur a pošty, nebo přípravu kávy klientovi. I kolegům ráda připravím šálek dobré kávy, aby se jim lépe pracovalo. Snažím se šířit dobrou náladu, aby se u nás zákazníci cítili příjemně a rádi se k nám vraceli.”

Reference garanta
„Anička nastoupila do našeho oddělení na pozici asistentky před necelými dvěma lety. Zpočátku se zdála vyjukaná, ale její silná stránka, což je přátelská a otevřená povaha jí pomohla překonat počáteční problémy s nezvyklou administrativou a dala vyniknout další vlastnosti – mimořádně pozitivního působení na naše klienty. Ráda se učí novým dovednostem, nebojí se nových výzev a úkolů a ve spojení s jejím mládím se jedná o talentovaného člověka se zajímavou perspektivou.”Ing. Petr Koutský, Mercedes-Benz Trucks Česká republika s.r.o.
26 letstřední škola / gymnázium (maturita)přehrát video (50 lajků)zobrazit profil na LinkedIn

Osobní příběh

Jmenuji se Anna, je mi 25 let a současně při zaměstnání dokončuji VŠ – obor Bezpečnostní management ve VS. Když jsem jako malá holčička seděla v tátově Avii, netušila jsem, že zrovna náklaďáky budou moji náplní práce a budoucností.

Před téměř 4-mi roky se mi naskytla pracovní pozice asistentky servisu Mercedes-Benz, neváhala jsem tedy a chytla se příležitosti. Na pozici jsem působila 2 roky, kde jsem se starala o zákazníky servisu, administrativu a telefonické objednávky.

Po 2 letech působení ve firmě se mi naskytla příležitost, posunout se na pozici asistentky prodeje ojetých NV Mercedes-Benz, kde nyní téměř již 2 rokem pracuji. Jsem tvář, kterou jako první spatříte při vstupu do naší prodejny, denně komunikuji s klienty, často v cizím jazyce. Moji náplní práce je péče o klienty, administrativa, být nápomocná kolegům prodejcům a vedoucímu prodejny, když je potřeba.

Pokud netrávím čas mezi ,,náklaďáky“ najdete mě na motokrosové trati, kde nejraději trávím čas s přítelem a přáteli.

sdílet
souhlasím

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Více informací