Kateřina Johaníková

Executive Assistant of the General Manager
Hamé s.r.o.

4.-15. místo AR 2017
Co díky asistentce/asistentovi funguje ve firmě lépe?
„Snažím se o komunikativní a operativní přístup řešení všech požadavků, logický a kreativní přístup, o samostatnost a loajalitu. A pokud to jde, ráda denně přispěju kolegům úsměvem a dobrou náladou, doprovázenou vůní čerstvě uvařené kávy.”

Reference garanta
„Katku jsem přijímal do firmy před 15-ti lety na pozici asistentky exportního ředitele, výběrové řízení, kterým si prošla bylo obtížné, nový personální ředitel se na ní "vyřádil", aby ukázal, že umí vybírat ty nejlepší lidi. Katku hodnotím jako člověka velmi zodpovědného, s organizačním talentem, komunikativního, kreativního, dokázala se adaptovat na různé styly reportingu a kultur v souvislosti se změnami ve vlastnické struktuře naší společnosti. Za velmi důležité považuji její pozitivní přístup k práci. V některých činnostech je dokonce lepší než já, třeba ve vytrvalosti v jízdě na kole :)”Ing.Bohumil Vráblík, Hamé s.r.o.
43 letstřední škola / gymnázium (maturita)přehrát video (14 lajků)zobrazit profil na LinkedIn

Osobní příběh

Jmenuji se Kateřina a pocházím z Uherského Hradiště.

Po ukončení středoškolského studia na gymnázium v UH , jsem odešla do Prahy studovat VŠCHT, ale školu jsem nedokončila a odjela do Anglie na dvouletý pobyt, jako au-pair. Po návratu do ČR jsem začala pracovat ve společnosti Synot s.r.o. jako obchodní zástupce. V současné době pracuji na pozici asistentky generálního ředitele ve společnosti Hamé s.r.o., kde působím od roku 2002.

Můj osobní život je velmi pestrobarevný, jak po stránce pozitivní, tak i bohužel negativní. Každopádně mám v životě největší štěstí s nevyčíslitelnou hodnotou, a tím je moje milovaná třináctiletá dcera Kačenka, která mi dělá radosti, občas i starosti, ale je mou velkou motivací a životním motorem.

Jako správná Moravačka miluji víno, posezení ve vinném sklípku a také "našu" pravou moravskou slivovici. Pokud mi někdo nabídne zákusek nebo něco sladkého, musím většinou odmítnout, dávám totiž přednost všem druhů sýra a masovým pochutinám.

sdílet
souhlasím

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Více informací