Ing. Iveta Hronová

Asistentka CSO a ředitele interní obchodní sítě
NN Finance s.r.o.

4.-15. místo AR 2017
Co díky asistentce/asistentovi funguje ve firmě lépe?
„lepší komunikace v celém Obchodě, na Centrále i v rámci celé Interní sítě, efektivnější a více organizované porady (jak na úrovní úseku Obchodu s podřízenými (B – 1), tak na úrovni regionů Interní sítě), informovanost o vnitřních směrnicích společnosti a všech změnách, spolupráce s ostatními odděleními (marketing, compliance, produkt, apod.). - Díky mé podpoře se může ředitel Obchodu (CSO) člen Představenstva i ředitel Interní sítě více věnovat obchodním aktivitám. - stejně tak i ředitelé ostatních distribučních cest.”

Reference garanta
„Z pozice výkonné asistentky má Iveta přehled o všech mých přímo podřízených (Centrála NN 6 os., nepřímo 50 os. v Interní síti 12, celkem 500), je samostatná, dokáže paralelně pracovat na více projektech. Excelentně komunikuje v rámci všech oddělení společnosti. Za velmi krátkou dobu se adaptovala do týmu a pronikla do celkové problematiky naší společnosti. Pokud mám definovat její vlastnosti, patří mezi ně: pracovitost, předvídavost (přemýšlí dopředu), umí řešit problémy, je velmi pečlivá-dotahuje věci do konce. Svou osobností a přístupem k práci si získala respekt u svých kolegů.”Zbyněk Veselý, NN Finance s.r.o.
29 letvysoká škola (Mgr./Ing.)přehrát video (12 lajků)

Osobní příběh

Do NN pojišťovny jsem nastoupila na podzim v roce 2016. I přes lehkou počáteční nervozitu z nových kolegů a prostředí jsem se rychle adaptovala a stala se součástí skvělého a přátelského týmu lidí. V současné době zde pracuji na pozici Výkonné asistentky pro - člena Představenstva a ředitele úseku Obchodu a zároveň poskytuji kompletní administrativní podporu řediteli Interní obchodní sítě. Jelikož mám na starosti dva ředitele, je moje práce především o dobré organizaci a sladění všech procesů, které se týkají nejen jejich osoby, ale i celého týmu. Někdy je moje práce dost „napínavá“ a rozhodně nemůžu říci, že by byla nudná, monotónní a stereotypní. Naopak mi skoro každý den nabízí nové zkušenosti a zároveň příležitost pracovat sama na sobě a dále se vzdělávat. Svůj volný čas trávím nejraději aktivně – věnuji se hodně sportu(fitness, kick box, kolo, in line brusle, plavání,..). Ráda cestuji a poznávám nová místa, lidi i kulturu. Jsem společenská, komunikativní a mám smysl pro humor. :)

sdílet
souhlasím

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Více informací