Kateřina Holzmannová

Asistentka jednatele
SPIRIT MEDICAL spol. s r.o.

4.-10. místo AR 2017
Co díky asistentce/asistentovi funguje ve firmě lépe?
„Starám se o plynulý chod kanceláře, vyřizuji telefonické a emailové požadavky našich zákazníků. Zajišťuji účast naší firmy na odborných lékařských kongresech a výstavách, jak v ČR, tak i v zahraničí. Těchto kongresů se také účastním. Na starosti mám tvorbu cenových nabídek a přípravu dokumentací pro účast ve výběrových řízeních.”

Reference garanta
„Kateřina vykazuje od začátku nástupu do firmy vysokou osobní iniciativu při plnění pracovních povinností a svěřené úkoly vykonává velmi odpovědně a přesně. Rychle se dokáže orientovat v nové problematice, která se objevuje při řešení různých provozních záležitostí společnosti. Průběžně si zvyšuje osobní kvalifikaci účastí na různých vzdělávacích akcích. Vzhledem k častým kontaktům se zahraničními partnery velice oceňuji její schopnost plynulé komunikace v cizím jazyce. Vedle odborných schopností také velmi pozitivně hodnotím i její vstřícný a příjemný způsob jednání se zákazníky a kolegy.”RNDr. Pavel Kavan, CSc., SPIRIT MEDICAL spol. s r.o.
39 letstřední škola / gymnázium (maturita)přehrát video (15 lajků)zobrazit profil na LinkedIn

Osobní příběh

Jmenuji se Kateřina a pocházím kousek od Brna, z městečka Rajhrad. Vystudovala jsem střední ekonomickou školu v Brně a poté strávila rok na jazykové škole. Kvůli velké lásce jsem se přestěhovala do Prahy, kde jsem vydržela téměř deset let, i když už bez této lásky. Pracovala jsem převážně v bankovnictví. Práce to byla různorodá a zajímavá. Jednoho dne už jsem ale byla ze všeho unavená, zřejmě syndrom vyhoření. Rozhodla jsem se dát výpověď a vycestovat do světa. Nejprve jsem strávila 4 měsíce v Anglii a poté se přesunula na Nový Zéland. Potřebovala jsem si pročistit hlavu a na to skvěle fungovala práce v zemědělství. Poznala jsem spoustu zajímavých lidí, národností, procestovala kus světa. Úžasná zkušenost.

Po návratu zpět do ČR jsem se usadila v Brně a našla si práci u současného zaměstnavatele jako asistentka jednatele. Je to moje první asistentská pozice a jsem na ní již přes 3,5 roku. A pořád mě to baví.

Miluji cestování, dobré jídlo a jako děvče z Moravy, také víno :-)

sdílet
souhlasím

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Více informací