Šárka Němcová

wolfpack assistant
WOLF HUNT s.r.o.

2.-3. místo AR 2017
Co díky asistentce/asistentovi funguje ve firmě lépe?
„Do firmy jsem přišla záhy po jejím založení. Mým hlavním úkolem bylo zabezpečit a převzít veškerou administrativní činnost a ostatní záležitosti tak, aby se naši „vlci“ mohli věnovat pouze jejich hlavní náplni práce, tj. lovu talentů. Což se mi podařilo a firma se dál úspěšně rozvíjí.”

Reference garanta
„Šárka je klíčový člen naší smečky a nepostradatelná opora ve všech věcech spojených s operativními záležitostmi v doupěti. Je to první kontaktní bod pro svět tam venku a neúnavná srdcařka s duší hrdé vlčice. Šárka má jako asistentka velký potenciál a těšíme se, čím vším nás ještě ohromí.”Ivar Mesenský, WOLF HUNT s.r.o.
29 letstřední škola / gymnázium (maturita)přehrát video (71 lajků)zobrazit profil na LinkedIn

Osobní příběh

Jmenuji se Šárka, je mi 27 let. Mám ráda smysl pro humor, veselé lidi, motorky a opravdu nemám ráda houby :)

Pocházím z Tlumačova u Zlína. Vystudovala jsem střední školu se zaměřením na hotelový provoz.

Po čtyřletém působení u výrobce motocyklových kombinéz PSI Hubík jsem se přestěhovala do Brna, kde nyní pracuji jako asistentka v headhunterské kanceláři.

sdílet
souhlasím

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Více informací