Pavlína Kavková

Obchodní asistentka a managerka
INVESTER CLUB a.s.

4.-8. místo AR 2018
Co díky asistentce/asistentovi funguje ve firmě lépe?
„Pavlína je spolehlivá, zapálená a kreativní, při plnění jejich úkolů. Ke klientům je velmi příjemná a profesionální, proto si jí chválí.”

Reference garanta
„Pavlína je spolehlivá, zapálená a kreativní, při plnění jejich úkolů. Ke klientům je velmi příjemná a profesionální, proto si jí chválí.”Lukáš Kruntorád, INVESTER CLUB a.s.
22 letstřední škola / gymnázium (maturita)přehrát video (12 lajků)zobrazit profil na LinkedIn

Osobní příběh

Jmenuji se Pavlína a je mi 20 let, už od 18 let jsem brala svůj život zodpovědně a věděla jsem, co si přeji. V současnosti studuji vysokou školu v Karviné, obor účetnictví a daně.

Už rok pracuji na pozici virtuální asistentky. Práci asistentky beru zodpovědně a zároveň mě práce moc baví a naplňuje. Moc ráda se učím stále novým a novým věcem a pomáhám svým klientům růst. Za rok, který funguji jako virtuální asistentka, jsem nasbírala spoustu zkušeností a podílela se na úžasných projektech. Dokonce jsem podala rozhovor pro fungují skupinu "Czech Queens", která se snaží ukazovat výjimečné ženy. Důležité pro mě je nabízet kvalitní služby a individuální přístup všem svým klientům.

Snažím se vytvářet spolupráce podle jejich představ, protože každý podnikatel, šéf je jiný a vyžaduje jiné nároky. Baví mě ta rozmanitost. Svoji práci žiju a neustále se snažím zlepšovat a tvořit nové možnosti.

sdílet
souhlasím

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Více informací